Адаптація приладів до Ваших завдань

Завдання і побажання клієнта для нас завжди на першому місці. Ми уважно врахуємо усі Ваші побажання та ідеї, виконаємо корекцію приладів та програмного забезпечення відповідно до Ваших завдань. Це дозволяє нам пропонувати продукти та рішення, відповідні Вашим вимогам.

Ми концентруємося на своїй роботі

На службі аналізу та вимірювань NETZSCH вже більше 50 років, ми концентруємо усю увагу, можливості та діяльність на методах термічного аналізу та розробці приладів з новими можливостями. Наші інноваційні технології ,такі як синхронні високотемпературні системи ТГ-ДСК, здатність сполучення калориметрів з мас-спектрометром та методи вимірювань теплофізичних властивостей, домінують на сучасному ринку. Ми також успішно розвиваємо сферу досліджень високотемпературних надпровідників, наноматеріалів та паливних елементів. Покладіться на наш професіоналізм у термічному аналізі.

Наш стандарт - якість

Якість для нас є основним принципом в розробці та виробництві, усі наші зусилля спрямовані на отримання достовірних результатів у термічному аналізі. Наші процедури перевірки якості орієнтовані на реальні прикладні завдання користувача, а тренінг дозволить Вам, як клієнтам та користувачам, скористатися нашою продукцією та досвідом в повному обсязі. При цьому наш висококваліфікований технічний персонал завжди відповість на Ваші додаткові питання.

"Бути лідером у термічному аналізі" -зробіть наш девіз власним

Коли мова йде про термічний аналіз та теплофізичні вимірювання, ми пропонуємо рішення практично для усіх методів - широкі можливості досягаються завдячуючи внутрішній розробці програмного забезпечення. Наші рішення - краще з того ,що є на сьогоднішній день на ринку термічного аналізу: для надвисоких та над низьких температур, високих тисків з високою роздільною здатністю, з пристроєм автоматичної зміни зразків великої продуктивності. Які б завдання не були б перед Вами, покладіться на нас.

Ми там, де ми Вам потрібні

Нас завжди можна знайти, звернувшись до будь-якого офіційного представництва, чи до представництва наших торгівельних партнерів, дочірніх компаній, у велику кількість прикладних лабораторій на трьох континентах. Завжди раді будемо відповісти на Ваші питання та пропозиції!

NETZSCH аналіз і виміри - професіоналізм в термічному аналізі.

Служба аналізу і вимірів NETZSCH допоможе розібратися Вам в можливостях і вживаннях різних методів термічного аналізу. Ми готові розробити оптимальні і індивідуальні рішення для Ваших завдань, які відповідатимуть всім Вашим вимогам. Будемо раді поділитися з Вами нашим багатим досвідом і широким спектром програм і служб.

друкдо початку сторінкиназад