Сервіс / Підтримка

У всьому світі ім'я NETZSCH пов'язане з високою надійністю і професіоналізмом, якісною підтримкою і супроводом. Наше завдання - подати Вам своєчасну кваліфіковану підтримку, на яку лише можна розраховувати.

Наш висококваліфікований персонал завжди готовий відповісти на Ваші питання, пов'язані з вимірами і технічним обслуговуванням.

Під час спеціалізованих тренінгу-програм Ви дістанете можливість відкрити для себе потенціал приладів повною мірою.

Наші фахівці із служби сервісу готові підтримувати і обслуговувати Ваш прилад на всьому протязі терміну його служби.

По Вашому бажанню, наші дослідницькі лабораторії візьмуть на себе проведення будь-яких термоаналітічеських вимірів або тестів для визначення теплофізичних властивостей Ваших матеріалів.


Технічна служба

Виберіть необхідні Вам послуги: Інсталяція і ввод в експлуатацію, онлайн-підтримка, профілактичне обслуговування, послуги калібрування, ремонт на місці, екстрені консультації, допомога при переїзді, служба технічній інформації, заміна запасних частин.
детальніше


Прикладні вимірювання

Лабораторії служби аналізу і тестування NETZSCH - це надійний і професійний партнер в термічному аналізі. Наші послуги - від підготовки зразків до дослідження і інтерпретації результатів вимірів. Ми пропонуємо більше 30-ти моделей сучасних вимірювальних приладів.
детальніше


Тренінги і семінари

Широкий спектр лабораторних завдань вимагає глибокого розуміння і вчення новим технологіям. У індивідуальних тренінг-сесіях, спеціальних курсах і семінарах наші кваліфіковані фахівці поділяться з Вами своїм досвідом в термічному аналізі.
детальніше


Підтримка відповідно до стандартів

Ми гарантуємо повну відповідність стандартамВсе наші прилади розроблені і експлуатуються відповідно до норм і вимог стандартів (GMP, GLP, 21cfrpart 11, etc.). Ми пропонуємо сервісну підтримку і наші рекомендації, розроблені відповідно до міжнародних стандартів.
детальніше


Консультативна служба додатків

Професійні експерти з нашої "Служби підтримки продажів і додатків" (S.a.s.) запропонують Вам ідеальні рішення для різних завдань, починаючи з вибору оптимального методу вимірів і приладу, визначення найбільш відповідних параметрів вимірів, і до інтерпретації кінцевих даних.
детальніше


Література

Виберіть найбільш відповідну Вам літературу з наших книг по вживанню, лабораторних вісників, збірок і фірмових журналів компанії NETZSCH.
детальніше

друкдо початку сторінкиназад